infolinia: 790 71 72 73

zestawy narożne 

na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 12 elementów
  • Tivoli poza niezwykłą wygodą zapewnia dodatkowo ergonomiczne rozwiązania takie jak podręczny barek, oraz funkcję relaksu - wysuwany podnóżek wraz z opuszczanym oparciem. System składa się z modułów pojedynczych foteli i boków, które są konfigurowane w wybrane przez klienta układy.

  • Barista to funkcjonalny zestaw mebli, który doskonale sprawdza się zarówno w jadalniach jak i połączonych z salonem aneksach kuchennych. Barista pozwala stworzyć zestawy narożne o różnych szerokościach jak i wolnostojące fotele o niewielkich gabarytach.

  • Belluno system modułowy to nowoczesna linia mebli modułowych, oferująca system płynnego rozkładania siedzisk za pomocą elektrycznych sensorów. Ciekawym elementem jest ruchoma pufa oraz wielofunkcyjny barek opcjonalnie wyposażony w system audio.

  • Bono to system modułowy, dzięki któremu każdy użytkownik może stworzyć dopasowaną do jego potrzeb konfigurację.

  • Cortado to funkcjonalny zestaw mebli, który doskonale sprawdza się zarówno w jadalniach jak i połączonych z salonem aneksach kuchennych. Cortado pozwala stworzyć zestawy narożne o różnych szerokościach jak i wolnostojące fotele o niewielkich gabarytach. Wyprofilowane podłokietniki podkreślają subtelną forme mebla.

  • Malpensa to nowoczesny, obszerny narożnik, na którym może komfortowo wypocząć cała rodzina. Unoszone zagłówki zapewniają wygodne podparcie dla głowy a podłokietnik w formie miękkiej poduchy pozwala na odpoczynek w pozycji leżącej. Mebel jest ponadto wyposażony w funkcję spania oraz pojemnik na pościel w otomanie.

  • System Play oferuje różnorodne możliwości konfiguracji narożników - od zwykłego podłokietnika po trzy typy otoman (długa, krótka i z boczną półką). Ponadto użytkownik może wybrać odpowiedniej szerokości siedziska oraz dwa różne wykończenia elementów kątowych. Dzięki temu można stworzyć sobie własną wymarzoną sofę idealnie pasującą do pomieszczenia i...

  • Pomysłowym rozwiązaniem w Yuppie są giętkie zagłówki, które w zależności od preferencji mogą pozostać złożone, lub rozprostowane. Podobną rolę pełnią mobilne podłokietniki, które można odchylić na boki zwiększając powierzchnię spania.

Pokazuje 1 - 8 z 12 elementów